BIK sistēmās mēs projektējam un izbūvējam telpu klimata risinājumus būvobjektiem, izmantojot jaunākas tehnoloģijas un programmatūru. Ja tu vēlies piedalīties aizraujošos būvprojektos, satikt un strādāt kopā ar lieliskiem cilvēkiem, kā arī veicināt modernāko rīku pielietošanu būvniecības nozarē, mēs meklējam tieši tevi!

Pievienojies mūsu komandai!

Karjera

Komandas biedri, kurus meklējam.

Pievienojies mūsu komandai

BIK sistēmas komandā ir pašmotivēti cilvēki, kuri novērtē izaicinājumus savā darbā. Neatkarīgi no tā, vai esat tehniski orientēts, projektu vadības guru vai jums ir kāda cita prasme, kas, jūsuprāt, mums var palīdzēt, mēs vēlamies par to dzirdēt no jums!

Mūsu darba pamatā.

Pastāvīgums.

Mēs augstu vērtējam nepārtrauktu darba plūsmu un uzskatām, ka tas, ko jūs darāt katru dienu, ir svarīgāks par to, ko darāt ik pa laikam.
Mums svarīgas noturīgas attiecības un lepojamies ar gadiem ilgu sadarbību mūsu komandas ievaros, kā arī ar klientiem un partneriem.

Sadarbība.

Un vēl...

Estētiskā darba vide.

Mūsu Rīgas birojs atrodas vēsturiskā ēkā ar īpašu atmosfēru un estētisku interjeru. Birojā ir atvērtā plānojuma darba vietas, atpūtas zona un izklaides iespējas, tajā skaitā galda teniss!
Sniedzam iespēju izvēlēties darba vietu Rīgas vai Liepājas birojā. Vairāki mūsu kolēģi ir izmantojuši šo iespēju, lai pārvāktos tuvāk pie Latvijas skaistākajām rietumu pludmalēm.

Darbs Rīgā vai Liepājā.

Mūsu komanda strādā ar jaudīgiem datoriem, kam ir četru kodolu procesori, kombinācijā ar vairākiem monitoriem, lai palielinātu darba procesa ērtības.

Efektīvi darba rīki.

BIK sistēmas darbiniekiem ir iespēja piedalīties regulāros sezonai atbilstošos komandas saliedēšanas pasākumos — volejbola spēles, izbraukuma makšķerēšanas pasākumi un ne tikai!

Interesanti pasākumi.

Rūpes par veselību.

Pēc pārbaudes laika visi BIK sistēmas komandas biedri saņem veselības apdrošināšanas polisi.
Pēc nostrādātā gada BIK sistēmas komandā katrs kolēģis saņem ikgadēju bonusu par kopīgiem uzņēmuma sasniegumiem un labi padarītu darbu.

Gada bonusi.